depo raf sistemleri

En İyi Depo Raf Sistemleri

Malları yerleştirmek için iyi malzemelerden yapılmış katlanabilir metal raflara ihtiyaç vardır. Raflara sabitlenmiş çok sayıda katmandan oluşurlar. Depo Raf Sistemleri tarafından sunulan yapıların montajı ve sökülmesi kolaydır. Siparişe göre metal raflar kısa sürede yapılmaktadır. Aynı zamanda deponun boyutları ve müşterinin istekleri de dikkate alınmaktadır. Bitmiş ürünler çok fazla ağırlığa dayanabilir ve dayanıklıdır. Onların yardımıyla işgal edilen alan en aza indirilir ve raflara yerleştirilen eşyalara erişim sağlanır. Çeşitli metal yapılar üretiyoruz. Bunun hakkında daha ayrıntılı yazacaz.

Palet rafları

Palet rafları, malları doğrudan paletler üzerinde depolamak için kullanılır. Çekmece ve kutulara direkt erişim sağlayan sistemlerdir. Palet rafları farklı boyutlarda olabilir. Üzerine yerleştirilecekleri nesnenin özelliklerine bağlıdır. Müşterinin isteklerine göre ürünler üretiyoruz. Bu nedenle, belirli sayıda katmana sahip ve bireysel boyutları dikkate alarak tasarımları satın alabilirsiniz. Palet raflarımız iyi özelliklere sahiptir. Ana ürün avantajları şunları içerir:

Dayanıklılık – ürünler yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır. Bu, yıllar boyunca test edilmiş bir malzemedir. Günlük yüklere dayanır ve yeterli güce sahiptir;
Güvenilirlik – performansı artırmak için çelik toz boyalıdır. Galvaniz kaplama da kullanılabilir. İşlemden sonra metal gelişmiş özellikler kazanır. Nemin ve diğer dış faktörlerin olumsuz etkilerinden korkmaz;
Pratiklik – seviyede planlanan yükü dikkate alarak ürünler üretiyoruz. Bu tür göstergeler 300-5 bin kg arasında değişmektedir. Her durumda müşteri planlarından bahseder ve gereksinimleri karşılayan tasarımlar yaratırız;
Çok yönlülük – palet rafları farklı tesislerde kullanılmaktadır. Bunlar depolar, ticaret işletmeleri, büyük kompleksler, üretim mağazaları, toptan satış depolarıdır. Ön yapıları kullanırken, stok kontrolü ve herhangi bir palete erişim sağlanır. Bu nedenle ürünlerimize her zaman ihtiyaç duyulmaktadır;maksimum alan kullanımı – belirli bir nesne için en uygun yapıları üretiyoruz. Onların yardımıyla, tesislerin verimli kullanımı garanti edilir.

Ön palet rafları, aynı tip ve kombine yüklerin yerleştirilmesi için uygundur. Kullanımları yerden tasarruf sağlar. Bu rakam %70. Özellikleri mükemmel olan palet rafları pratiktir. Diğer paletler ile ek işlemler yapılmadan istenilen palet elde edilebilir. Kargo ile çalışma, forkliftler ve istifleyiciler vasıtasıyla gerçekleştirilir. Boyutları ayrı ayrı belirlenen palet raflarını bizden sipariş edebilirsiniz. 1500-15000 mm yüksekliğinde ve 300-2000 mm derinliğinde yapılar üretiyoruz. Ek olarak, raf ve kat üzerindeki yük hesaplanır.

Depo Raf Sistemleri

Depo palet rafları, paletler üzerinde mal depolamak için tercih edilen seçenektir. Çok çeşitli konfigürasyonlar ve boyutlar, oda için en iyi çözümü seçmenize olanak tanır. Depo rafları, çeşitli eleman türlerinden oluşan gelişmiş sistemlerdir. Bunlar katlanabilir bir çerçeve içerir. Bu, bir profil ve iki raf anlamına gelen ana kısımdır. Ürünlerin imalatında traversler de kullanılmaktadır. Bunlar dikdörtgen metalden yapılmış kirişlerdir. Çerçeveye braketlerle tutturulurlar. Depo rafları raflardan oluşmaktadır. Bu tür elemanlar, yüksek kaliteli metalden suntadan yapılmıştır.

Depo palet rafları , kargo depolama hacmini artıran ürünlerdir. Ana amaçları paletler üzerine çeşitli ürünler yerleştirmektir. Kolaylık ve kurulum kolaylığı, büyük işletmelerin, hipermarketlerin, toptan satış depolarının sahipleri tarafından takdir edilen ana noktalardır. Depolama rafları sipariş ederler ve bunu yaparken önemli faydalar elde ederler. Artan ciro ve malların daha hızlı işlenmesi anlamına gelir.

Alanın verimli kullanımı için depolama palet rafları en iyi seçimdir. Pratikliği, mekanik hasara karşı direnci ve kullanım kolaylığını birleştirirler. Depo rafları çeşitli çeşitlerle temsil edilir. Her ürün türünün kendine has özellikleri vardır. Paletler üzerinde mal depolamak için aşağıdaki yapıları üretiyoruz:

Ön yapılar – malların depolanmasının doğrudan erişimle gerçekleştirildiği sistemler. Standartlara uygun olarak üretilirler. Bu nedenle, üretim sırasında yüksek kaliteli çelik, takviyeler ve ek çerçeveler arası köprüler kullanılır. Çalışma sırasında yapıların zarar görmemesi için özel elemanlar kullanılır. Forkliftleri ve istifleyicileri hareket ettirirken kazara yan darbelere karşı koruma sağlarlar.
Giriş rafları – düşük devir oranına sahip malları barındıracak şekilde tasarlanmış sistemler. Palete hızlı erişimin önemli bir gösterge olmadığı durumlarda kullanılırlar. Bir depo için bu tür raflar, binayı% 80 oranında doldurur. Soğuk haddelenmiş çelikten yapılırlar. Mukavemet özelliklerini geliştirmek için sertleştiriciler kullanılır. Bu nedenle, yapılar çok fazla ağırlığa dayanabilir ve uzun süre hizmet edebilir.
Mobil mobil sistemler, ayakkabı, gıda, ev aletleri, yapı malzemelerinin kompakt bir şekilde depolanmasını sağlayan ürünlerdir. Yapılar, paletlere doğrudan erişim olacak şekilde düzenlenmiştir. Tekerlekler de kullanılır. Ekipman belirli bir yere taşınabilir. Mobil sistemlerin yer tasarrufu, yönetim kolaylığı ve kullanım güvenliği gibi önemli avantajları vardır. Bu nedenle, çeşitli alanlarda talep görmektedirler.

Raf rafları, galvanizli çelikten yapılmış metal yapılardır. Sayısı müşterinin isteklerine bağlı olan raflardan ve raflardan oluşurlar. Ürünlerin imalatında raflar dikey yönde kurulur. Bundan sonra, raflar onlara bağlanır. Bu amaçla özel kancalar sağlanmıştır. Bir depo için modüler raflar, gelecekteki yük dikkate alınarak oluşturulur. Raf üretimi için farklı kalınlıklarda (0.8-1.0 mm) bir metal levha kullanılır. Gücü artırmak için rafların altına bir amplifikatör yerleştirilmiştir. Sunta veya çelikten yapılmış raflı endüstriyel bir raf sipariş edebilirsiniz. Her durumda, yüksek kaliteli ürünler garanti edilir.

Raflı kargo rafları katlanabilir sistemlerdir. Hızlı bir şekilde tek bir yapıya monte edilirler ve iç mekanlara kurulurlar. Gerekirse ürünler demonte edilerek başka bir yere kurulur. Bu biraz zaman alır. Raf endüstriyel, farklı alanlarda uygulama bulur. Özel atölyeler, garajlar, lojistik merkezleri, süpermarketler, küçük dükkanların düzenlenmesinde kullanılır. Modüler depo rafları, büyük yükleri depolamak için kullanılır. Önemli avantajları var:

depo alanının optimizasyonu – evrensel sistemlerin yardımıyla boş alan tasarrufu sağlanır ve çok sayıda mal depolanır;çeşitli konfigürasyonlar – belirli bir nesnenin özellikleri dikkate alınarak ürünler yapılır. Uzmanlar etkili çözümler geliştirir ve ardından bunları uygular;yüksek mukavemet özellikleri – Rafta 500 kg kargo saklanabilir. Aynı zamanda, bir bölüm 3500 kg’a dayanabilir. Her durumda yük belirlenir ve bu bilgilere göre güvenilir bir sistem tasarlanır;dış ortama dayanıklılık – metal toz boya ile kaplanmıştır. Gri ve mavi boyalı ürünleri sipariş verebilirsiniz. İstenirse tasarım müşteriyi ilgilendiren bir renge boyanır. Sekiz ila on yıldır başarıyla işletilmektedir;

Ürünlerin kabul edilebilir fiyatı – Depo Raf Sistemleri uzmanları tarafından üretilen sistemlerin maliyeti uygundur. Bu birkaç noktadan kaynaklanmaktadır: modern ekipman kullanımı, ürünlerin kendi tesislerimizde üretilmesi, düşük pazarlama maliyetleri.

 

Raflar evrensel raf hemen hemen her yere uygulanır. Ana nesneler süpermarketler, arşivler, kütüphaneler, araba servis istasyonları, toptan satış depolarıdır. Belgeleri, inşaat ürünlerini, yiyecekleri depolamak için eşit derecede uygundurlar. Kargolar, raflara toplu olarak veya kutu/kutulara önceden yerleştirilmiş olarak yerleştirilir. Arşiv rafları, belgelerin ve küçük eşyaların uzun süreli saklanması için kullanılır. Özel olarak hazırlanmış odalara kurulurlar. Kullanım kolaylığı için sistemler, kulplu ergonomik bir direksiyon simidi ile tamamlanmaktadır. Böyle bir elemanın yardımıyla mekanik kontrol gerçekleştirilir.

Nasıl Raf Seçilmeli

Her şey nesnenin özelliklerine bağlıdır. Süpermarketlerde, toptan satış depolarında kullanım için raf ve raflardan oluşan sistemler uygundur. Arşivleri düzenlerken mobil sistemler önemlidir. Tekerlekler ile donatılmıştır ve istenirse çekmeceler, raflar arası tavanlar, erişimi engellemek için kilitler ile desteklenir. Metal raflar için gerekli aksesuarlara sahibiz. Bu, farklı türlerdeki veya aynı türdeki malların depolama sistemi gereksinimlerine dayalı olarak herhangi bir konfigürasyonda sistemler oluşturmanıza olanak tanır.

 

Depo Raf Sistemleri, yüksek kaliteli ve ucuz raflı depo rafları üretmektedir. Herhangi bir lojistik sorunu çözecek donanıma sahibiz. Sistemlerin üretimi sırasında sıkı kalite kontrol yapılır. Bu nedenle, katı uluslararası standartları karşılayan metal yapılar satışta. Rafları satın almak oldukça basittir. Çalışanlarımızla iletişime geçmeniz ve isteklerinizi anlatmanız gerekiyor. Bunlar zamanında dikkate alınacak ve uygulanacaktır. Firmamızda deneyimli uzmanlar çalışmaktadır. Giriş, seyyar, kargo metal yapılarının imalatı için gerekli bilgi ve pratik becerilere sahiptirler.

Firmamızın raflı depo rafları , geniş alanlarda ve küçük alanlarda malların depolanmasını organize etmek için uygundur. Müşterilerle net bir işbirliği planı geliştirdik. Bu, iyi sonuçlar almanın anahtarıdır.

Hazırlık, uzmanın metal yapının gelecekteki yerleşim yerine gittiği ve nesneyi tanıdığı ilk aşamadır. Bu tür nüansları dikkate alır: odanın alanı ve yüksekliği, mühendislik ağlarının konumu, döşeme tipi.
Tasarım – Alınan bilgilere göre teknik hesaplamalar yapılır. Sistemin dayanıklılığı ve yüklerle nasıl başa çıkacağı bu tür çalışmaların doğru yapılmasına bağlıdır. Kargo rafı, bir raftaki ve tüm yapıdaki yük dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca sıralar arasındaki geçişlerin boyutu belirlenir. Tasarım sürecinde uzmanlar, ürünü odaya ve boyutlarına yerleştirmek için müşteriye olası seçenekler sunar. Proje onaylandığında mühendisler bir sonraki aşamaya geçer.
Teslimat – yapılar demonte olarak teslim edilir. Her durumda, en iyi seçenek seçilir. Bu, kendi araçlarınızın kullanımı veya Teslimat şirketi yardımıyla teslimat olabilir.
Kurulum, yüksek düzeyde gerçekleştirilen bir iş kompleksidir. Kurulum, belirlenmiş kurallara sıkı sıkıya bağlı olarak gerçekleştirilir. Yapının güvenilirliği ve dayanıklılığı doğrudan buna bağlıdır. Uzmanlarımız görevlerle hızla başa çıkıyor. Metal yapıları önceden geliştirilmiş bir düzene göre kurarlar. Kararlılığı sağlamak için, bir dizi sistem birbirine bağlıdır. Bu, çalışma güvenliğinin bağlı olduğu önemli bir durumdur.
Servis – sistemlerimiz uzun süre dayanır, ancak bakıma ihtiyaçları vardır. Bu, hasarın görsel olarak incelenmesini, yük testini ve cıvatalı bağlantıların ne kadar iyi sıkıldığının kontrolünü içerir. Gerekirse planlı ve acil onarımlar yapılır. İlk durumda, hasarlı bileşenler yeni parçalarla değiştirilir. İkinci durumda, sorunlar mümkün olan en kısa sürede giderilir. Hizmet ihmal edilmemelidir. Zamanında yardım ile ekipman arıza süresi ve finansal kayıp riskleri ortadan kaldırılır.
Güvenilir bir üreticiden katlanabilir metal raflar!

Katlanabilir metal raflara ihtiyacınız varsa, aralığı kontrol edin. Depo raf sistemleri’nin deneyimli uzmanları, çeşitli konfigürasyonlarda sistemler üretmektedir. Bireysel bir projeye göre oluşturulmuş metal katlanabilir raf satın almak mümkündür. Bunu yapmak için, çalışanımızı tesise çağırmanız ve onu tanımanız gerekir. Siparişe göre metal raflar kalifiye uzmanlar tarafından yapılır. En iyi sonuçları elde etmek için yüksek kaliteli bileşenler kullanırlar. Kurulum sırasında sistem duvara ve zemine sabitleme sağlar. Son aşamada montaj işinin kalitesi kontrol edilir ve garanti verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir