Dar koridor raf sistemi, depolardan daha fazla verim sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Çalışma alanlarınızın koridorlarının daraltılarak depolama ve yüklenme aşamasında daha kolay işlem görmenize yardımcı olmaktadır. Özel istif araçlarının kullanılmasıyla kullanılan bu modeller, son derece avantajlıdır. Günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen bu ürünlerin pek çok avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajlarının başında dar koridorlarda kullanılan depolarda ürünlerin kolay bir şekilde yüklenip boşaltılmasına yardımcı olmaktadır.
Depo hacminde verimlilik sağlayabilmek amacıyla tercih edilen bu sistemler dar koridorlara özel olarak üretilen sistemlerdir. Depolama hızının fazla olması, erişilebilirliğin olması gibi noktalar dikkat edilerek bu sistem tercih edilmektedir. Bu sistemin kullanılmasında mutlaka uygun depo zemininin olması gerekmektedir. Koridorların kenarlarında bulunan kılavuz ürünler sayesinde bu sistemler çalışmaktadır.

Dar alanların son derece pratik bir şekilde kullanılmasını sağlayan dar koridor raf sistemi, koridorlarda hareketlerin düzgün olabilmesini sağlamaktadır. Sistemin çalışması için zemin üzerinde kılavuz edici raylar bulunmaktadır. Bu şekilde ürünlerinize daha çok çeşit veya yük yükleyebilirsiniz. Şiparişlerin hazırlanmasında, toplanmasında ya da ürünlerin yüklenmesi aşamasında, özellikle depolarda, oldukça fazla tercih edilmektedir. Koridorların çok uzun olduğu alanlarda kullanılarak verimlilik en üst seviyeye çıkartılmaktadır.

Elde edebileceğiniz ilk şey artan kapasite, yüksek verimlilik ve ekonomikliktir. Depo kapasitesi noktasında kullanıcılarına son derece geniş bir çözüm sunan bu sistemler sayesinde mallarınızın %40 oranındaki artışı halinde yüklemeler gerçekleştirebilirsiniz. Depolarınızı hızlı doldurabilir bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yüksek ve dar alanlarda verim elde etmek çok zordur. Ancak bu ürün modelleri ile bu zorluğu aşabilirsiniz. Dar alanlarınızın verimli bir şekilde kullanılması konusunda sizlere yardımcı olan dar koridor raf sistemi, maksimum fayda ile çalışmaktadır. Ürünlerin hızlı bir şekilde depolanmasını sağlayarak, sizlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Koridorlara daha hızlı bir şekilde erişme imkânı sunarak, çalışmalarınızın verimli olmasını sağlayacak. Aynı zamanda çalışanların ve makinelerin güvenliği de bu sistem sayesinde sağlanmış olacak. Yüksekliğini dilediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Dağıtım ve yükleme aşamalarında, zemininiz temiz olduğu sürece hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederiz. Özellikle kuru ve soğuk depolar için alternatif çözümler üreten ürünler ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.