Sırt Sırta Raf Sistemleri; tasarruf avantajları, ekonomik fiyatlarla bütçe düşüklüğü nedenleriyle yaygın kullanıma sahiptir. Depolama alanlarında sıklıkla şirketlerin tercihi olan bir çözümdür. İki koridor arasına kurulan rafların, her iki koridor tarafında da çalışmaların (operasyonların) gerçekleştirilebildiği bir sistemdir. Paletlenmiş yüklerin depolamasında kolaylık ve fayda sağlayan bir sistemdir. Endüstriyel Raf Sistemi, Sırt Sırta Raf Sistemlerini sorunsuz şekilde işletme, şirket depo alanınıza uygun fiyatlarla montajını yapmaktadır.

Sırt Sırta, Back to Back diye de bilinen bu sistem ile istifleme yapacağınız yeri en geniş haliyle kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bunu sağlamak tecrübe ve mühendislik gerektirdiğinden işi bilen bir çözüm ortağıyla çalışmanız size maliyet yönünden çok katkı sağlayacaktır.Sırt sırta raf sistemi en çok tercih edilen sistem olup ürünler paletler halinde istiflenir ve ürünlere ulaşımda kolaylık vardır. Kayıp ve hasar durumlarının en aza indirgendiği sistem olup hızlı transfer söz konusudur.

Sırt Sırta Sistemleri diğer bilinen adıyla Back to Back raf sistemleri; ürünlerin paletler halinde istiflenmesi, ürünlere kolay ulaşım olanakları sağladığından çok tercih edilip, sıklıkla kullanılmaktadır.

İşyeri, fabrika, kullanım amacınızın durumuna göre belirlemiş olduğunuz alanınızda, ‘Back to Back’ olarakta bilinen bu sistemler ile en geniş alanı kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bunu sağlamak tecrübe ve mühendislik gerektirdiğinden işi bilen bir çözüm ortağıyla çalışmanız size maliyet yönünden çok katkı sağlayacaktır.

Rack ayak yüksekliği ve travers uzunluğu müşterilerimizin, ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilir. İşletme alanınız zamanla daha büyük hale getirilebilir.

Back to back raf sistemleri, sırt sırta yerleştirilen montajlanan depolama ürünlerindendir. Paletli sistemler içerisinde çok yaygın kullanılan olarak bilinir. Kurulum, modüller sırt sırta gelecek şekilde yerleştirilir ve modüller arasına bağlantılar atılır. Back to back sistemlerin kurulumu için uzman bir ekip ile çalışmanız bu mühendislik için gereklidir.

Sırt Sırta (Back to Back) Raf Sistemleri, depolama alanlarınızda hız ve güvenli işleyiş sağlar. Ürünlerin daha kolay şekilde yüklenmesini ve boşaltılmasında avantaj kazandırır.Geniş kullanım alanları, gereken depo teknik bilgileri ile ilgili kapsamlı bir yardım (Kurulum, Montaj, Servis, Demontaj, Tamir, Bakım ve Onarım), projelendirme ve fiyat için iletişime geçiniz…