depo raf sistemleri

Depo Raf Çeşitleri

Depo Raf Sistemleri , endüstriyel işletmelerde, perakende zincirlerinde, özel sektörlerde mal ve ürünlerin depolanması ve taşınması için kullanılabilir alanın rasyonel kullanımı ve iş süreçlerinin optimizasyonu için gerekli her tür ve konfigürasyondaki bir depo için  paslanmaz raf satın almak için rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır.Kataloğumuzda sunulan tüm modeller, en katı teknolojik ve teknik gereksinimleri karşılar, malzeme değerlerinin güvenli ve verimli bir şekilde saklanmasını sağlar, özel mekanizmalar ve makineler kullanarak yoğun kargo devri için gerekli parametreleri sağlar.Bir depo için prefabrik raflar , tesislerin amacı ve operasyonunun özellikleri dikkate alınarak seçilir. Şirketimizin yöneticileri, müşterilerin doğru seçimi yapmalarına ve belirli bir tesis için en uygun olan gerekli miktarda ekipmanı satın almalarına yardımcı olacaktır.

Raf Sistemleri

Modern sistem yelpazesi, pahalı olmayan raf tipi modifikasyonlardan ağır yükler alabilen yüksek katlı endüstriyel yapılara kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.En popüler ve yüksek talep gören pozisyonları düşünülmelidir.

Palet rafları

Standart paletler kullanılarak monte edilir – geniş koridor, dar koridor ve “çift derinlik”. Gerekirse, küçük ve büyük boyutlu mallar için yeniden profil oluşturma kolayca yapılabilir.Tesisin işleyişinin özelliklerine bağlı olarak, teslimatlar her palete ücretsiz erişim sağlayan herhangi bir konfigürasyonda yapılır.

Depo Raf Sistemleri

Katlanabilir sistemler, kargo kirişleri, yan çerçeveler, raflar ve ek bileşenler ile donatılmıştır. Yüksek mukavemetli malzemelerin kullanımı, süpermarketlerde, showroomlarda, büyük toptan satış depolarında kullanıldığında önemli bir yüke dayanma kabiliyetini garanti eder.

Endüstriyel Raf Sistemleri ile işbirliğinin faydaları

Bir depo için prefabrik raflar, müşterilerimizin malların depolanmasını sağlamada birçok sorunu çözmelerine yardımcı olacaktır:

  • Malların depolanmasını düzene sokmak ve ürünlerin sevkiyat ve nakliye sürecini optimize etmek;
  • Çok sayıda makale içeren malları yerleştirmek uygundur;
  • Standart dışı ürünlerin depolanmasını sağlamak;
  • Üretim alanlarının rasyonel kullanımı;
  • Sunulan her türlü sistem için uygun fiyatlar.

Güvenilir ve sorumlu bir tedarikçiden depolama rafları satın almak istiyorsanız , lütfen sizin için uygun bir zamanda şirketin iletişim telefon numaralarını arayın, bir e-posta adresine mesaj gönderin veya sitedeki geri bildirim formunu kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir