Hafif yük raf sistemleri, çok ağır olmayan ve hacimce fazla yer kaplamayan ürünleri depolamak için ideal raf sistemidir. Kolayca değiştirilebilen göz aralıkları sayesinde her türlü depolama alanına uyum sağlayabilir. Bu sistem kuvvetli, eğilmez, çelik malzemelerden üretilmektedir. Özellikle otomotiv, toptancılar, süpermarketler, elektronik malzeme, yedek parça üretici ve satıcıları, inşaat yapı malzemeleri ve lojistik firmaları tarafından tercih edilen hafif ve orta yük raf sistemleri kolayca yeniden düzenlenebilir ve genişletilebilir.

Depolama alanınıza göre yüksek irtifa raf sistemleri, alçak irtifa raf sistemleri, platformlu raflar ve bölmeli raflar gibi farklı seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Bu sayede hafif veya orta yük raf ihtiyacınızı depolama alanınızın şekline ve büyüklüğüne göre dilediğiniz şekilde karşılayabilirsiniz. Hafif ve orta yük raf sistemleri ürünlerinize kolayca ulaşma imkanı sağlar ve depolama alanınıza şık bir görünüm verir.

Küçük ve orta hacimdeki ürünlerin depolanmasını sağlayan en ideal depolama yöntemidir. Fazla miktarda ürün stoklanmasına ihtiyaç duyulan durumlarda tavalar traverslar ile birlikte kullanılarak hacim arttırılır.

Yüklerin manuel olarak istiflendiği depolarda öncelikli olarak tercih edilen, kullanım kolaylığı ve düzeni sağlayan sistemdir.İstenilen ölçülerde ve çabuk hazırlanabilen sipariş özelliği ile hızlı bir şekilde monte ve demonte özelliğine sahiptir. Elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.Kullanım kolaylığı ve düzeni sağlayan yapısı sayesinde, tüm depolama uygulamalarında kullanılabilen pratik bir raf sistemidir.

Bu sistemler, paletli veya paletsiz olarak kullanıcıların zamanından tasarruf edecektir. Malların dokusuna herhangi bir zarar vermeden kolayca yükleme ve boşaltma yapabilir. Bu sistemlerin uygulaması için alanın yapısı çok önemlidir. Bu sistemlerde alan özelliğini ölçmek için ücretsiz keşif yapıyoruz. İstanbul ve yakın illerde birçok sektör için ufak bir ziyaret yaparak sizleri bu konuda bilgilendiriyoruz. Bu sistemler, çevreye karşı duyarlı ve sağlığa zarar vermeyecek olan malzemeden üretilmektedir. Sıcak yüzeylere karşı son derece dayanıklı olan sistemlerdir. Temizliği kolaydır. Avrupa kalitesinde yapılır. Uzun süre kullanım sağlar. Ağır yük kullanım için uygun değildir. Ayrıca güneş ışınlarına karşı çok dayanıklıdır. Depolama alanlarında yerleşimi güzel yapmak isteyenler için firmamızı tercih edebilirsiniz.