Marketinizi açmaya karar verdiniz ve harika bir dekorasyonu olsun istiyorsunuz. Burada kendinizin görünüşünden ziyade müşterilerinizin hoşuna gideni ve kolaylık sağlayan tasarımları seçmeniz gerekmektedir. Bu konuda uzman ekibimiz mekanınıza en uygun raf tasarımlarını yaparak beğeninize sunmaktadır.
Mağaza içi satışlarda her şeyden önemlisi raf düzenidir. Ürününüzü sattıracak da var olan satışları artıracak olan da yine raf sistemleridir. Ürünlerin düzgün ve müşteriye sunum açısından estetik bir görünüm sunmak için kaliteli market raf sistemlerini kullanmak çok önemlidir.Her raf sisteminin farklı bir kullanım amacı vardır. Satışını yaptığınız ürününüzün boyutu, ağırlığı ve türü raf sistemini konusunda yapacağınız seçimleri etkilemektedir. Manav reyonunuz için ayrı, elektronik malzemeler için ayrı, mutfak araç gereçleri için ayrı raf sistemleri gerekmektedir.
Mağazanız için özel tasarlanmış market raflarımız oldukça sağlam, kaliteli ve estetik bir görünüme sahiptir. Marketlerin iç kısmı ya da depo alanları için tasarlanan raflarda pek çok ürün muhafaza edilebilirsiniz. Depo raf sistemleri içerisinde de gösterilen bu modellerin büyük ya da küçük marketlerde kullanımı da uygundur.Dükkan rafları olarak da tanımlanan market için özel üretilen raf modellerinin malzemesi de birinci sınıf kalitededir. Boyutları ve raf derinlikleri değişebilen bu modellerde işletme sahiplerinin ihtiyacına uygun değişiklikler de yapılabilmektedir.

Son zamanlarda çokça rağbet gören raf sistemlerinden biri de market raflarıdır. Modern zamanda değişen ve gelişen alışveriş alışkanlıkları, zamanı ve mekanı verimli kullanma gerekliliği gelişmiş raf sistemi ihtiyacını doğurmuştur. Adından da anlaşılacağı üzere market raf sistemleri çoğunlukla market ve süpermarketler tarafından gıda ve gıda dışı tüketim ürünlerinin teşhiri amacıyla kullanılırlar. Ancak bunu yanında züccaciye, hırdavat, boya, oyuncak, çiçek, ayakkabı ve tekstil gibi birçok sektörde de kullanılabilmektedir.

Modern zamanın taleplerine uygun şekilde geliştirilmiş hızlı depolama olanaklarına sahip market reyonlarının yüksekliği genelde 225 cm olmakla birlikte kurulumun yapılacağı tavanın yüksekliğine ve müşterinin isteğine göre bu ölçü değişebilmektedir. Market raf duvar reyonları, genel olarak 40 cm’lik taban, raf ünite ayağı, 30 cm’lik üst raflar, arka pano, raf destekleri, raf tabla etiketleri ve şapka bölümlerinden meydana gelir. Renk olarak genelde beyaz ve krem rengi tercih edilse de marketlerin dekorasyon tercihine uygun pek çok renk seçeneği de mevcuttur. Diğer market aksesuarlarıyla ve market ekipmanlarıyla uyumlu şekilde tasarlanabilir. Malzeme olarak çeliğin yanında ahşap market rafları da üretilmektedir. Müşterilerimiz beğeni ve ihtiyaçlarına göre tüm bu seçenekler arasından tercih yapmaktadırlar. Endustriyel Raf Sistemi, tüm bu özellikleri ile duvar reyonlarından orta reyon raflarına, unlu mamül raflarından bakliyat ve baharat reyonlarına ve yazar kasa altlarına kadar market raf ve ekipmanlarına yönelik tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli ve güvenilir çözümler sunmakta.